חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

גדרות עץ - להוסיף לגינה יופי ופרטיות


גדרות עץ מהוות תוספת מרעננת לנוף וכפועל יוצא יעניקו פרטיות וביטחון. בניית גדר עץ  תעניק תמיד אלמנט נוסף לגינה או החצר: יופי.


מגוון העיצובים והגימורים בגדרות הינו רחב ביותר ועבודה עם עץ מעניקה גמישות תכנונית מבורכת. כל חומר אחר שניבחר לבניית הגדר, לא יעניק רמת גמישות בתכנון ובביצוע כמו העץ.

גדר עץ - פתרון לצרכים רבים


בכל הקשור למראה וסוג הגדר שניבחר, יתכן והמשימה לא תהיה קלה וזאת בשל היות העץ חומר קל לעיצוב, עובדה המספקת אינסוף אפשרויות עיצוב וסגנון. כדי לצמצם את האפשרויות, יהיה עלינו לחשוב על המטרה העיקרית לשמה נבנית הגדר. המטרות העיקריות לבניית גדר עץ יכולות להיות פרטיות, ביטחון ויופי. שיכלול הנתונים כגון גובה לוחות העץ המרכיבות את הגדר, המרווחים שבין העמודים והתוספות הדקורטיביות, כולם כאחד הינם נתונים עליהם נצטרך לתת את הדעת בבחירת סגנון הגדר המתאים ביותר לצרכינו האישיים.  


לוחות העץ המעניקות לגדר את המראה הסופי יחוברו לעמודי הגדר באופן אופקי או אנכי. בבניית גדר האמורה להעניק לנו פרטיות מהסביבה נחבר את הלוחות לעמודים באופן אופקי ללא רווחים בין לוח ללוח או אפילו לוח על לוח כדי לאפשר מעבר אוויר בין הלוחות מבלי לפגוע במידת הפרטיות שהגדר מעניקה.


בגדר יתדות הנבנית כשלוחות היתדות מחוברים אנכית לקורות הקושרות שבין העמודים במרווחים קבועים, נאבד אומנם את עניין הפרטיות אך נרוויח חן רב וסגנון ויזואלי נעים לעין.


גדרות לגינה

ארז ווד בעלי ניסיון של של רבות בבניית גדרות עץ לגינה, למידע וטיפים לחץ : גדר לגינה

למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


עבודות עץ

עבודות עץ

עבודות עץ
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון
>