חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

גדרות לגינה

אין זה סוד כי גינות וחצרות זקוקות לגדרות כדי להשאיר גורמים לא רצויים בחוץ ואת ילדנו וחיות המחמד שלנו בפנים. גדרות הגינה משמשות למעשה כקירות החיצוניים של הגינה ומכאן שמגיע להן תשומת לב והתייחסות מקצועית כדי שבסופו של יום יעניקו לנו את התפאורה הרצויה לחיינו ופעילותנו מחוץ לבית.


לרוב, אין לחלל הגינה אלמנט חשוב יותר לקביעת רמת הפרטיות מאשר גדר הגינה. כאמור גדר לגינה משמשת למעשה כקירות לחיי החוץ שלנו ולכן יהיה עלינו להשקיעה מחשבה לא מבוטלת בתכנונה ועיצובה. גדרות הן החלק המרכזי בשלד מבנה הגינה.


בנוסף לבניית הגדר לגינה, יש המוסיפים לה אלמנטים של עיצוב הכוללים תלית עבודות אומנות מחומרים שונים, הוספת אלמנטים ממתכת לקישוט. אך לרוב משמשת הגדר לגינה לתמיכה בצמחיה הנשתלת בסמוך לה וגדלה אנכית, דבר היוצר עם הזמן גדר חייה של צמחיה יפהפייה. גדרות לגינה מעוצבות באופן שיתאים גם לסטייל של הבית ובהתאמה להעדפה העיצובית של בעליו. וכיום אפשרויות העיצוב לגדרות גינה מגוונות מאוד כך שכל אחד יכול למצוא גדר המתאימה לטעמו.


ניתן לבנות גדרות לגינה מסוגי עץ שונים כאשר הנפוץ מביניהם הוא עץ האורן. העץ המשמש לבניית הגדר יכול להיות טבעי או מטופל בתהליך של חיטוי תחת לחץ המעניק ללוחות העץ עמידות משופרת מול מזיקים שונים וריקבון מוקדם. ובנוסף ניתן יהיה להעניק ללוחות העץ גימור ושימור ע"י שמנים ייעודיים לסוג העץ או לחליפין להעניק לגדר מראה על פי טעמנו באמצעות צביעה.    


לחזרה לחץ : גדרות עץ

למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


עבודות עץ

עבודות עץ

עבודות עץ
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון