חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

עבודות עץ

אם גם אתם מחפשים לשדרג את מראה הגינה או החצר באלמנטים פרקטים הבנויים מעץ, הגעתם למקום הנכון!


חברת Eerez Wood מתמחה בעבודות עץ לגינה ולחצר. באפשרותנו לספק מענה לכל בקשה לשדרוג המצב הנתון בגינתכם מפרויקטים קטנים ועד לעבודות רחבות היקף. במשך השנים צברנו ניסיון בעבודות עץ מכל הסוגים וכיום אנו ממוצבים בענף כחברה מקצועית ואמינה המלווה את הלקוח משלב הרעיון דרך התכנון ועד לביצוע המושלם.  


ריכזנו כאן מספר יתרונות ותועלות שבשימוש בעץ לעבודות שונות במרחב החיצוני של גינתכם.


עבודות עץ - מדוע דווקא - מעץ ?


מכמה סיבות. לאנשים רבים, ריהוט גן שאינו בנוי על בסיס עץ יהיה פשוט בלתי מקובל. בעיקרון, עבודות עץ המשתלבות בגינה או בחצר יעניקו מספר יתרונות ברורים בהשוואה לאותן עבודות אילו היו נבנות מחומר אחר – מתכת לדוגמה. הבחירה בעץ לעבודות אילו יבואו לידי ביטוי במראה סופי יפהפה, השתלבות טבעית בסביבת החוץ, עמידות יציבה ומתמשכת. ובנוסף ובאופן יחסי, עבודות עץ לגינה ולחצר קלות לתחזוקה על ציר הזמן.  


עבודות עץ - היופי שבעץ.


לעבודות עץ מראה אטרקטיבי ביותר ביחס לכל חומר אחר. אם ניקח לדוגמא פינת ישיבה לגינה, יהיה קשה מאוד למצוא שולחן או כיסאות יפים יותר מאשר אילו העשויים מעץ. כפועל יוצא מזמינותם של סוגי עץ שונים לביצוע העבודות, ניתן לרוב להזמין בהתאם לטעם אישי, מראה וגוון סופי. מה גם שניתן בעזרת שמנים וצבעי עץ שונים להגיע לקשת רחבה מאוד של גימורים. עובדה זו מרחיבה עוד יותר את אפשרויות הבחירה ומציבה את מזמין עבודות העץ בעמדת פתיחה טובה מאוד בפתרון ההתלבטות לגבי המראה הסופי של העבודה. מעצם היות העץ חומר גמיש לעיבוד, ניתן יהיה לבצע את עבודות העץ במגוון עיצובים וסטיילים בהתאם לטעם האישי ובהתאמה לחלל החיצוני של הבית. לסיכום, עבודות עץ לגינה הינם תוספת יפהפייה לכל גינה וחצר ואם העבודה בוצעה באופן מיטבי, תעניק למשתמש מרחב חיצוני נעים ופרקטי לשנים רבות.  


עבודות עץ - עמידות העץ


לעבודות העשויות מעץ קיימת נטייה לעמידות גבוהה. עובדה זו מקבלת משנה תוקף בעיקר מעצם הצבתם של העבודות בתנאי חוץ. על עבודות העץ לחלל החיצון להפגין כושר עמידות לא רק של האלמנטים השונים המרכיבים אותן אלא גם אל מול האנשים המשתמשים בהן. על עבודות העץ יהיה לעמוד אל מול גשמים, רוחות, שלגים (תלוי היכן אנו גרים) ושמש יוקדת.


עבודות עץ - השתלבות בסביבה


רק בשל העובדה הפשוטה שהסביבה החיצונית מאופיינת ומכילה צמחים ועצים, ישתלבו עבודות העץ שיוצבו בה באופן טבעי עם הסביבה.


עבודות עץ - חיי מוצר ארוכים


כאשר בעלי בתים מתחזקים בצורה טובה את עבודות העץ שלהם, והעבודות עצמן בנויות מעץ מלא ואיכותי, אין כל סיבה שהעבודות לא יאריכו ימים וישרתו את המשתמש שנים רבות. פריט עץ שניבנה נכון ומקצועית יכול בקלות לעבור בעלות מדור לדור. זה המקום להזכיר כי הסיבה שבגללה עבודות עץ רבות לא שורדות זמן רב נעוצה בעובדה שהן בנויות מלוחות עץ או, גרוע מכך, לוחות סיבית זולות ולא איכותיות שבוודאי אינם חומר בנייה ראוי לעבודות המוצבות בתנאי חוץ. בנייה מחומרים אילו הינה בבחינת זריקת כסף לשווא. עבודות הבנויות מלוחות עץ זולים ישרדו זמן קצר ואח"כ יהיה עלינו להיפטר מהן וזאת בניגוד גמור מעבודות הבנויות מעץ מלא ואיכותי.  


עבודות עץ - תחזוקה קלה


כפי שהוזכר מוקדם יותר, עבודות עץ דורשות תחזוקה קלה יחסית. עלינו יוטל לדאוג לניקיון פריט העץ על בסיס קבוע ובהתאם לצורך ולסוג העץ יהיה עלינו לשמן את פני השטח בסוגי שמנים ייעודיים לצורך הגנה מפני רטיבות ומפגעים אחרים. באים פריט העץ שברשותנו צבוע בצבע עץ, יהיה עלינו לצבוע שוב בהתאם לצורך ולמידת התיישנות הצבע. כיסוי עבודת העץ כאשר אינו בשימוש או לאורך עונת החורף, משמש אף הוא אמצעי תחזוקה יעיל. ישום אמצעי מניעה אילו בהתאם לסוג העץ ורמת החשיפה לאקלים החיצוני יבטיחו שנים ארוכות של שימוש יעיל והנאה מעבודות העץ שניבנה בגינה או בחצר. 


למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


עבודות עץ

עבודות עץ

עבודות עץ
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון