חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

דק סמוי או דק ללא ברגים (גלויים)

אנשים רבים רוצים לוותר על הברגים בדק, כמובן שזה לא אפשרי לגמרי לוותר על הברגים כיוון שהם מה שתופסים את קורות העץ, אך ניתן להסתיר אותם, צורת העבודה של הסתרת הברגים כך שהם מוברגים לתשתית העץ נקראת דק ללא ברגים או דק סמוי, הכוונה היא שאין ברגים על העץ, שלא רואים את הברגים, בגלל אופי הדק הסמוי הוא אינו מומלץ בכל תנאי, התנאים האופטימאלים להתקנת עץ סמוי הוא במקום מוצל או מקורה ואינו מתאים למקומות שחשופים לגשם ולשמש.


Erez Wood מתמחים בבניית דקים בכלל ובדקים סמויים בפרט, מעוניינים לקבל מידע נוסף או הצעת מחיר לדק סמוי, התקשרו אלינו בטלפון 054-2100610 ונשמח לשוחח עימכם.


לאורך השנים הברגים בדק עלולים לבלוט, אפילו בליטה קטנה יכולה לגרום לנפילה או לנזק, כמובן שאם הדק נבנה בצורה מקצועית ומתוחזק בצורה טובה זה לא אמור לקרות, אך עדיין אנחנו רואים מידי יום (או יומיים) מקרים שהם ברגים יצאו החוצה חלקם מעט בצורה שלא גורמת לבעיה רצינית ובחלק מהמקרים אפילו ברגים שגרמו לקיבוע העץ וממש ניתן לראות חצי מהבורג בחוץ, כמובן שמצב כזה הוא מצב בעייתי ומסוכן והוא מגרם בנייה ותחזוקה לקויה של הדק.


שיטת העבודה בדק ללא ברגים או ברגים סמויים היא שיטה ייחודית אשר משאירה את הדק נקי יותר, חזק יותר ועבודה מקצועית יותר, הבורג מוברג בתשתית הדק, שיטת עבודה נכונה בדק סמוי נותנת תוצאות מדייקות ולכן התוצאה הסופית תהיה איכותית יותר.


שאלות נפוצות:


שאלה 1: האם הברגים אותם ברגים כמו בדק רגיל?
תשובה 1: בבניית דק סמוי יש להשתמש בברגים ייעודים לעץ סמוי, בנוסף ישנו ציוד ייעוד לעץ סמוי.


שאלה 2: מאיזה סוגי עץ ניתן לבנות דק סמוי?
תשובה 2: ניתן לעשות דק סמוי מכל סוג עץ, סינטטי, איפאה או אורן.


מעוניינים לקבל מידע נוסף או הצעת מחיר לדק סמוי, התקשרו אלינו בטלפון 054-2100610 ונשמח לשוחח עימכם.


הדק הסמוי הוא מוכר יחסית אך ניתן לבנות באותה שיטה גם ריהוט גן בעל ברגים סמויים, כאשר מדובר בספסל או כסאות ישיבה זה לא פחות חשוב ואפילו יותר חשוב.


למידע נוסף על דקים:


בניית דקים


שימון וחידוש דקים


דק סינטטי


דק אורן


דק איפאה


דק לגינה


דק סמוי, דק ללא ברגים


דק למרפסת


למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


דקים

דקים

דקים
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון