חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

דק סינטטי

דק סינטטי הינו תחליף איכותי ביותר לעץ המשמש לבניית דקים, התחליפים הם לוחות סינטטיים בעלי מראה דומה לעץ הטבעי, הדק הסינטטי מורכב מחומרי גלם שלרוב נזרקים כגון: שאריות נסורת, פלסטיק, גומי וכדומה, הדק נחשב לדק ירוק וידידותי לסביבה.


להצעות מחיר ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 054-2100610- Erez Wood.


הדק הסינטטי הינו דק קשיח ואיכותי כתוצאה של שילוב בין עץ (נסורת) לחומרים מלאכותיים. הדק מיוצר ברמת גימור גבוהה, מה שמקנה למשטח איכויות אסטטיות ומראה נקי ומדויק, ללא הבדלים בין הקורות, על מנת לבנות דק סינטטי יש להכין תשתית לדק, התשתית זהה לתשתית של דק עץ אמיתי.


יתרונות הדק הסינטטי:


בגלל שהעץ הוא עץ מעובד הוא לא מתנפח, לא מתכווץ, אין סדקים בעץ, לא זז ונשאר במראה נקי מסודר גם לאורך שנים רבות, טכנולוגיית הברגים שלו נסתרים ומחברים נסתרים, כך שהדק נשאר נקי ויפה לאורך זמן, אחריות על הדק - עד 25 שנה.


הדק הסינטטי אינו מצריך אחזקה של צביעה ושימון, הוא עמיד בפני מזיקים, מיוצר בטכנולוגיה ירוקה ובעל מראה אחיד, ניתן לקבל גוונים וטקסטורות שונות שמחקות עץ אמיתי.


בעבר הדק הסינטטי היה יקר מאוד ומחירו היה משתווה למחיר של דק איפאה (שנחשב יקר) אך כיום ישנם יבואנים רבים שמייבאים דקים סינטטיים מסין, הם מגיעים באיכות נמוכה יותר אך גם מחירים נמוך משמעותית, עדיין ניתן למצאו דקים סינטטיים איכותיים מאוד אך מחירם שונה מדקים סינטטיים שמיובאים מסין.


Erez wood מבצעים עבודות דק סינטטי בהתאמה לרצון הלקוח, תוך הקפדה על איכות וגימור מושלמים!


נשארת עם שאלות לגבי הדק הסינטטי, התקשר אלינו ונשמח לענות 054-2100610


למידע נוסף על דקים:


בניית דקים


שימון וחידוש דקים


דק סינטטי


דק אורן


דק איפאה


דק לגינה


דק סמוי, דק ללא ברגים


דק למרפסת


למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


דקים

דקים

דקים
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון