חברת Erez Wood מתמחה בדקים, פרגולות וגדרות עץ

לפרטים נוספים:
054-2100610

פרגולות

ארז ווד מציעה פרגולות רב גוניות ואיכותיות המעוצבות ע"פ צורכי הלקוח.

 

ביתנו, הינו אחת ההשקעות הגדלות, אם לא הגדולה ביותר, שנעשה בחיינו. אין זה אך טבעי שנרצה כי השקעה זו תהיה הטובה ביותר שאי פעם נעשה. שיפור ושדרוג חללו החיצוני של הבית, הגינה או החצר, ע"י הוספת פרגולה מעץ, יעלה את ערכו של הבית לאין שיעור ומעבר לכך יעניק לנו חוויה אחרת לגמרי בשעות בהן אנו שוהים מחוץ לבית. תכנון ובניית פרגולה עם הצוות המקצועי של ארז ווד יתרום את אותו ערך מוסף, הן הכלכלי והן התחושתי, לביתכם הקיים או המתוכנן.

 

מה היא פרגולה?

בהגדרתה המסורתית, פרגולה הינה קונסטרוקציית עץ עליה יוכלו לטפס צמחים מטפסים, אך בימנו אנו פרגולות קיבלו גם גגות וקרויים המשמשים להגנה על איזור השימוש שמתחתם. הפרגולות שנבנה עבורכם יכולות להבנות כמבנה עצמאי או בעיגון למבנה הבית עצמו כהמשך אינטגראלי שלו, ונתון להעדפתכם האישית. הפרגולה יכולה להבנות מעץ או ממתכת ולהיות מקורה במבחר מגוון של קרויים אטומים ובלתי אטומים.

 

כיצד תוסיף הפרגולה ערך לבית

אין ספק כי הוספת פרגולה הינה אחת האמצעים הטובים ביתר להוסיף ערך לבית וזאת מכמה סיבות. ראשית, פרגולה תרחיב באופן משמעותי את השטח השמיש של הבית וזאת כאלמנט קונסטרוקטיבי חיצוני. ערך מוסף זה מקבל משנה תוקף כאשר בוחנים ורואים כמה ישראלים מעדיפים להשתמש בחלל החיצוני של הבית לטובת בילוי ואירוח בשל מזג האוויר השורר בארצנו במרבית ימות השנה. שטח בר שימוש גדול יותר בנכס, פנים וחוץ, יעניק לנו ערך מוסף כלכלי בבאנו לממש את הנכס באחד הימים.

 

פרגולות ניתנות לתכנון ובניה במגוון תצורות ועיצובים - מפרגולה ריבועית או מלבנית פשוטה ועד לפרגולות מקורות עם גג שטוח או אפילו קשתי עם אלמנטים לקישוט. משמעות העובדה כי עיצוב הפרגולה כל כך גמיש מבטיח כי נוכל להתאים את הפרגולה לכל סגנון של כל בית. השדרוג לאסטטיקה של הבית אותו מעניקה הפרגולה המעוצבת ובנויה נכון מסייעת לאנשים לראות עצמם נהנים ממנה ובאופן טבעי נוצר אפילו קשר אמוציונאלי בין המתבונן לפרגולה.

 

מנקודת מבט אישית, יכול בעל הבית לעשות יותר עם חלל הנכס העומד לרשותו. לדוגמא, ארוחת ערב חגיגית מתחת לפרגולה או לארח מספר חברים לשתיה או אפילו מסיבה. בצהרי שבת עצלה יוכל להתרווח על כיסא נוח ולקרוא ברוגע את עיתוני השבת עם כוס קפה ועוגה. אפילו בלילות החורף הקרים אפשר יהיה ליהנות מהשהות הפרגולה אם נוסיף לאזור אמצעי חימום מתאים. וכל זאת מבלי לדאוג לתנאי מזג אוויר כמו רוחות או גשמים היכולים לקלקל כל תוכנית לבילוי מחוץ לבית.

 

פרגולות הן תוספת מבנית המשתלמת מאוד מבחינה כלכלית בעיקר אם הן נבנות מעץ איכותי ובאופן מקצועי. בניית פרגולה ע"י חברה מקצועית ואחראית תבטיח אריכות ימים למבנה העץ שלה עם רמת תחזוקה נמוכה יחסית.


למידע נוסף על פרגולות:


הקמת פרגולות


פרגולות עץ גושני


פרגולות למרפסת


פרגולות הצללה


פרגולה לגינה


בניית פרגולות


למידע נוסף או לייעוץ צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

טל': 2100610 - 054

פקס: 7402392 - 09

Email : erezwood@gmail.com


דקים

דקים

דקים
מפת האתרגדרות לגינה
ErezWood - טלפון:054-2100610 - מייל:erezwood@gmail.com - הוד השרון